נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום חמישי, 24 במרץ 2011

השואה השקטה, GENOCIDE באמצעות נשק קרינה

גם הלילה משמרת העינויים פעלו במלוא המרץ על מנת לרצוח את אבא שלי ולגרום נזק בריאותי לכל בני משפחתי, כרגיל השתמשו במתקן המשבש קצב הלב בניסיון רצח. בנוסף, הלילה נמדדו רמות גבוהות מאוד של קרינה אלקטרומגנטית בתדרים נמוכים, קרוב ל-40 מילי גאוס.
בנוסף במהלך ימים האחרונים נמדדת קרינה רדיואקטיבית חריגה (למען הסר ספק, לא מדובר על ענן רדיואקטיבי מיפן כי הקרינה היא מסוג גאמא ומכשיר שמודד חלקיקים וזיהום לא מצא ממצאים חריגים). מדובר על מד קרינה רציני מאוד ומקצועי, מסוג שמשתמשים בכורים גרעיניים, מכשירים של אותה חברה נבחרו לשימוש ב-85% מוכרים בארה"ב. רמות חריגות נמדדו שלשום ואתמול, ככל הניראה מפעילי ציוד ההקרנה לאחרונה משתמשים במתקן רדיואקטיבי על מנת לרצוח את בני משפחתי (זה גם מסביר את הסיבה למה בזמן האחרון הם שיתקו פעמיים מערכת הקלטה של מעגל סגור - זאת על מנת להביא הביתה מתקן הפולט קרינה רדיואקטיבית, אני רוצה להזכיר גם שמערכת ההקלטה מחוברת ל-UPS שעומד במבחנים הייזומים שלי).

אזרחים רבים אינם מודעים לסיבה האמיתית בגללה קורסת בריאותם. אותם אזרחים פונים לשירותים הרפואיים, עושים להם בדיקות ורופאים לא מצליחים להסביר את הסיבה להתדרדרות מצב הבריאותי, מכיוון שהבדיקות אינן משקפות את הסימפטומים. קרוב לוודאי שאותם אזרחים סובלים ממתקפה טרוריסטית של מוסדות המדינה אשר מנסים לרצוח אותם ואת בני משפחותיהם.

עצוב כמה שזה נשמע, אבל במקום לשמור על חיי האזרחי ולהגן, אותם שירותים חשאיים מסמנים מטרות לפושעים ואלה מחסלים את האזרחים התמימים באכזריות בלתי אנושית וחשאיות. זה נוגד את כל הנורמות הבין לאומיות, קונבנציות, זכויות האדם וכמובן נורמות מוסריות. מדינה שהוקמה כתוצאה משואה עכשיו עושה את השואה בעצמה לאזרחיה - זה אבסודרד הכי גדול. לנו אולי יש צבא מוסרי, אבל אינני יכול להגיד ששירותים החשאיים חולקים את אותו התואר - ההיפך הוא נכון. רק על מנת לצאת ייבשים מהמים משתמשים בפושעים אכזריים במיוחד ואלה תמורת חסות מחסלים את האזרחים: כל זה נועד כדי לתסבך את פענוח הפרשות האלו ולהוביל בסופו של דבר אחריות נקודתית על פושעים. בפועל מוסדות המדינה ושירותים החשאיים הם חלק פעיל בדבר. אותם גורמים למעשה נמצאים מעל חוק, מעל למערכת בתי המשפט. מוצאים להורג אנשים: הורסים משפחות, גורמים לסבל רב מאוד, מייצרים יתומים.

עדיין יש אנשים שבכל הכוח מכחישים את העובדות שאני מציין כאן (סך הכל מדובר על טענות קשות מאוד ואני מבין שקשה לקבלן, כי זה נוגד את השקפת העולם של רבים ממכם), מסתירים את הראש שלהם בחול וקוראים לתופעה הזאת הזויה. מכשירי מדידה אוביקטיביים ותוצאות המדידה שלהם אינם מספקים אותם, הם ממשיכים להאמין לתקשורת ומדיה שעסוקים בהפצת מידע שנימצא באינטרסים של השלטון ושירותים החשאיים. אכן למדיה יש כוח חזק מאוד - אנשים רבים עדיין מאמינים לזה כאילו מדובר על אמת ל-100%. בפועל, מוסדות המדינה, השלטון ושירותים החשאיים רוצים שלאזרחים יהיה מגוון דיעות מהמאגר של דיעות המותרות, בתקשורת מציגים כל מיני זרמיפ פוליטיים וכד'. האם זה תואם את המציאות? בערבון מוגבל. בלי קשר לבחירות מפלגות וכד' אני חושב שיש זרם פוליטי אינטרסנטי בעל השפעה ושליטה במוסדות המדינה ושירותים החשאיים שעושה רגולצייה אכזרית בעזרת רצח אזרחים בלתי רצויים: חברי הכנסת, פעילים פוליטיים, אנשים בעלי דיעות לא נוחות להם, אלקטורט (הכוח המצביע), אנשים בלתי משתלמים לתקציב ומכבידים אותו (כגון: קשישים, נכים, עניים ועוד) ואולי אף חיסולים על רקע גזעני של אנשים המשתיכים לעדות מסויימות.
חיסולים האלה נעשים על ידי עינוי עד המוות, מדובר על סדיזים מפלצתי ומניאקלי (זה ברור שסדיסטים שמבצעים את זה מתמכים להרגשה המיוחדת ונהנים לחסל אזרחים בצורה כזאת).

האנשים שמכחישים, זו כמובן זכותם המלאה, אך אני בכל זאת מבקש להתיחס לחומר שאני מציג ברצינות (ולפחות לזכור את מה שאני מספר כאן מבלי להוציא מסכנות מוקדמות כי טכנית האפשרות קיימת) ומבקש לא להתעלם מעובדות שאני מציג. האמצעים הטכנולוגיים קיימים, המטרות קיימות ואין סיבה ששירותים החשאיים לא ישתמשו באמצעים האלה נגד גורמים כלשהם. במקרה הזה אאותם גורמים כלשהם זה אזרחי המדינה, לרוב שומרי חוק, נורמטיביים ואנשים טובים. אני הצגתי לאורך הבלוג אמצעים שמשתמשים, אפילו הצגתי פטנט רשמי ש אחת האמצעים הנפוצים מאוד לשימוש ומאוחר יותר אף הוכחתי באמצעות מכשיר מדידה קיום עוצמות חריגות על תדרים האלו (תדרי RF גבוהים ותדרים נמוכים של שדות אלקטרו מגנטיים). מונה גייגר אף הוא הוכחה אוביקטיבית לקיום קרינה רדיואקטיבית חריגה. מונה גייגר אף הציל פעם את חיי הורים שלי כאשר קיבלו מנה גבוהה מאוד של קרינה רדיואקטיבית (אני רוצה להזכיר למי שעדיין אינו מבדיל בין המושגים, קרינה רדיואקטיבית אינה ממקור כמו אנטנות סלולאריות, תחנות ממסר וכל קרינה גבוהה מקרינת הרגע היא חריגה ולא אמורה להיות). גם קרינה אלטקרומגנטית שנמדדה, היא בעוצמות גבוהות מאוד, הרבה מעבר לתקנים ובתדרים שלא משמשים ציוד אזרחי.

בכל אופן, חיסול והשמדת אזרחים באמצעים האלה נחשבת GENOCIDE. האמצעים שמשתמשים הם אמצעים שווי ערך לאמצעים שהשתמשו פשיסטים במלחמת העולם השנייה, לכן פעילות השמדה הזאת היא שואה, הפעם השואה היא שקטה - THE SILENT HOLOCAUST וכמובן הפעילות הזאת בעיני פשיזים גזעני לכל דבר.

תגובה 1:

  1. זה לא שהוא בוחר ימים להשמיע שהוא יורק עלי ממלא זוויות זה אין יום ושעה שהוא לא יורק בלי הפסקה זה צפצוף אחד מ-5. בסטריאו אתה יכול לעשות אשליה שהקול מגיע מכל כיוון. איזה מטרה יש לזה חוץ מחוסר אנושיות שלהם. מה הם מצפים. הם רוצחים ברשיון עם חוסר שפיות מוסרית שזה פסיכופטיה. והם עוד מוציאים אחרים שהם לא שפויים.

    השבמחק